Uwolnij Łacha- warsztaty z nauki szycia


Specjalnie dla Was

Na najbliższej edycji Kreatywne Szycie pomoże Wam skrócić i przerobić zdobyte łachy! Możecie też skorzystać z warsztatowej pomocy i odkryć jak fajnie można samemu coś przeszyć !!!

 
(link do strony Kreatywne Szycie w tytule posta)


* źródło http://uwolnijlacha.blogspot.com/

 

Uwolnijmy Łacha po raz 11

Już w tę sobotę XI edycja "Uwolnij Łacha". Tym razem będziecie mogli nie tylko wymienić niechciane ubrania, kupić piękne rękodzieło, ale także nauczycie się jak wykonywać drobne poprawki krawieckie. Polska Zielona Sieć po raz kolejny patronuje imprezie.


Uwolnij Łacha to impreza, która od 2009 cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Przepis na nią jest stały, choć organizatorki każdorazowo go ulepszają. Impreza przede wszystkim umożliwia wszystkim uczestnikom wolną i nieograniczoną wymianę ciuchów i przedmiotów zalegających w naszych mieszkaniach. Dodatkowo na każdej edycji można zakupić oryginalne, ręcznie robione dodatki. Wśród wystawców tym razem zaprezentują się m.in. Maszynownia, która przerabia stare materiały na nowe i modne nerki oraz twórcy kolczyków, broszek, naszyjników, zabawek etc. Pełną listę wystawców znajdziecie na blogu Uwolnij Łacha
 
Żródło: Uwolnij Łacha
Żródło: Uwolnij Łacha
 
Oprócz zaspokojenia waszego apatytu na nowe okazy w szafie, podczas imprezy nie zabraknie również kulinarnych pyszności, okraszonych wysublimowaną muzyką na żywo zapewnioną przez warszawski zespół Rabadabuka Riddim Band. Organizatorki jak zawsze zapewniają wolną od dymu tytoniowego “strefę nieograniczonej zabawy dla dzieci”, gdzie pod opieką animatora mali uczestnicy mogą dać ujście swojej dziecięcej fantazji lepiąc, malując, klejąc, formując itd. Dodatkowo podczas najbliższej edycji Kreatywne Szycie pomoże Wam skrócić i przerobić zdobyte ubrania. Możecie też skorzystać z warsztatowej pomocy i odkryć jak fajnie można samemu coś przeszyć.
 
Jak zwykle wszystkie ubrania i inne rzeczy które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane do praskiego oddziału PCK.
 
Jeśli nigdy nie byliście na Uwolnij Łacha warto obejrzeć zdjęcia z poprzednich edycji, które zapewne przekonają was, że warto!

 

*artykuł z ekonsument.pl